Birden Fazla Rumuzla Okey Oynamak

Birden Fazla Oyuncu Hesabı ile Okey Oynamak İstiyorum

Sevgili okey oyuncularımız Okey Kralı Okey uygulamasında birden fazla rumuz, birden fazla isim ile okey oynamak istiyorsanız aşağıdaki maddelerimize uygunmu davranıyorsunuz lütfen incelemenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki maddelere uygun haraket etmeyen oyuncuların birden fazla rumuz ile oyun oynaması kesinlikle yasaktır ve hesapları sistem tarafından tamamen silinir.

  1. Birden Fazla Rumuz, isim kullanmak isteyen kullanıcılarımıza Masa Üstü Okey İndirme programı sağlamaktayız. Okey Kralı Masa Üstü Programını indirerek oyunumuza farklı birden fazla en fazla 3 rumuz ile giriş yapabilirsiniz..
  2. Birden fazla rumuzunuzu sadece siz kullanabilrisiniz. Farklı arkadaşlarınıza bu rumuzu kullandırttığınız tespit edilirse rumuzlarınızın tamamı askıya alınır ve Sistem tarafından açılmamak üzere kapatılır.
  3. Aynı masada Birden fazla rumuzunuz ile bulunamazsınız. Sistem hatasından yada farklı bir hack yolu ile birden fazla rumuzunuz aynı masada tespit edilirse yasaklanırsınız…

Sevgili Oyuncumuz yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeleri ihlal ettiğinizde Okey Kralı Uygulaması şartlarına muhalefet etmiş sayılırsınız ve sistem tarafından yasaklanır ve bir daha oyunumuza bğalanamazsınız. Daha adil bir oyun için lütfen kuralları ihlal etmeden okey oynamanızı tavsiye ederiz…