Destek

Destek / Sıkça Sorulan Sorular (SSS)


Kullanıcı Hesabı

Ana Sayfada Giriş Ekranını Alt Kısmında Bulunan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak E-Posta adresinizi yazarak şifre sıfırlama linki gönderebilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi

Evet. Okey Kralı Okey Uygulamasında Birden Fazla Oyuncu Hesabı Oluşturmaya izin verilmektedir. Farklı E-Posta Adresi kullanarak Yeni bir Oyuncu Hesabı Oluşturabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi

Evet. Canlı Okey Oyna Uygulamamızda birden fazla Oyuncu Hesabı oluşturmanıza izin veriyoruz. Fakat bir Masaya Sadece 1 Oyuncu Hesabınızla Oturabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi

Oyuncu Hesabınız Tamamen sizlerin yükümlülüğü altındadır. Okey Kralı yetkilileri sizlere asla şifrenizi sormaz. Sizlere şifre soran kişilere lütfen şifrenizi paylaşmayınız ve düzenli olarak şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz. Okey Oynamak için Doğru Adreste olduğunuzu unutmayın!

Daha Fazla Bilgi

Bağlantı

Okey Oyununa Bağlanıp Okey Oynamak için öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. İnternet Bağlantınızda (IIS) sorun yok ise lütfen bilgisayarınızın tarihine bakın. Bilgisayar tarihinizin doğru olduğuna eminseniz lütfen kullandığınız tarayıcının Google Chrome olmasına dikkat edin. Tüm bunlarda problem yok ise okey sunucumuza problemsiz bağlanmanız gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Bir çok kes bu problemin nedeni internet servis sağlayıcınız tarafından kaynaklanıyor. Bu durumda aslında bizim çok fazla yapabileceğimiz bir durum olmuyor. Problemin Okey Kralı Sunucularından kaynaklandığını düşünüyorsanız lütfen bizimle hızlı bir şekilde iletişim sağlayın.

Daha Fazla Bilgi

  1. Güvenlik Duvarı Programını Açın. (Firewall)
  2. Kullandığınız Güvenlik Duvarı Yazılımının Ayarlar Kısmına Girin.
  3. Okey Kralı ile alakalı listeli dosyaları bulun.
  4. Eğer engel varsa bulduğunuz dosyalara “İzin Ver” ya da “Çalıştır” seçeneklerini seçerek engeli kaldırmış olun.

Yukarıda vermiş olduğumuz talimatlardan sonra hala Okey Kralı okey uygulamasına giriş yapamıyorsanız lütfen acil bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz bu konuda sizlere hem destek sağlayacağız hemde probleminizin hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olacağız. Okey Kralı!

Okey İndir

Sevgili Oyuncumuz Okey oyununa girdiniz, fakat lobi gelmiyorsa kullandığınız Tarayıcı eski version olabilir bu durumda lütfen google arama motoruna girerek Google Chrome’nin son sürümünü indirin ve kurun. Sorun hala devam ederse lütfen bize yazmaktan çekinmeyin. İletişim sayfamıza girerek bize sizinle acil durumlarda iletişim kurabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve E-Posta adresinizi gönderirseniz sorununuzu çözmeye yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Daha Fazla Bilgi

Sevgili Okey Kralı oyuncusu; Web sitemizdeki Okey Oyununu indirmek için yapmanız gereken tek şey Google Chrome Tarayıcısı kullanmaktır. Google Chrome tarayıcısı kullanıpta hala Okey Oyununu indiremekte problem yaşıyorsanız, hemen Google Chrome tarayıcınızı Sıfırlayın ve ya silip tekrardan kurun.

Daha Fazla Bilgi

Sevgili Oyuncumuz Okey Kralı uygulaması Macintosh Mac Os X dede problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. Yapmanız gereken Safari Tarayıcısı ve ya Google Chrome Tarayıcısı ile google arama motoruna okey, okey oyna yazarak Okey Kralı uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Sevgili Okey Kralı Oyuncusu; Okey Uygulamamız gerek App Store, Gerek Play Store, gereksede Windows Markette bulunmaktadır. Okey Kralı yazarak uygulamamızı indirip cep telefonunuza kurup oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Google’nin bizlere sağlamış olduğu yeni teknoloji sayesinde Okey Uygulamamızı indirmedende oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; ios işletim sistemlerinde Safari ve ya Google Chrome, Android’de ise Google Chrome tarayıcısı ile google arama motoruna Okey, Okey oyna yazarak uygulamamıza girebilirsiniz..

Ödeme

Hayır sormaz. Okey Kralı uygulaması yapımcıları sizlere kesinlikle bir kredi kartı bilgisi, banka bilgisi, cep telefonu şifresi gibi sorular sormazlar. Kullanmaktao lduğumuz ödeme sistemi dünyanın en güvenilir firması olan Google ödeme sistemidir. Tamamen şifreli sayfalarla karşınıza çıkmaktadır ve en ufak bir güvenlik açığı doğurmadan sizlere güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Sitemizden yapacağınız okey özellik satın alımlarında gönül rahatlığı ile ödeme sistemlerimizi kullanabilirsiniz.

Sevgili oyuncularımız satın almış olduğunuz özellik detayları ile birlikte lütfen bize ödeme faturalarını ve ya ödeme özetinizle beraber iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurarak ivedi şekilde sizlere yardımcı olacağız..

Sevgili Okey Oyuncusu Sistemimizde Google’nin bizlere sağlamış olduğu Kredi Kartı, Mobil Ödeme Sistemlerini kullana bilirsiniz. Visa, Master Kart, Mobil Ödeme (Türkiye) ve Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

Chat

Okey Kralı Okey oyununda filtre sistemi uygulanmaktadır. Lobi, Özel Sohbet ve Masa Sohbetinde siz değerli oyuncularımızın rahatsız olmaması için bir takım küfür filtresi uygulanmaktadır. Bu Uygulama siz değerli oyuncularımızın daha nezih bir ortamda oyun oynaması adına yapılmıştır. Sohbetlerin hiç birini göremiyorsanız masada sohbet özelliğini kapatmış oalbilirsiniz bu durumda Ayarlar Kısmından Sohbetleri Göster seçeneğini aktifleştirerek sohbetleri görebilirsiniz.

Sevgili Okey Kralı Oyuncusu; Okey sitemizde İnsan, Din, Dil, Irk, Siyaset, Küfür, Futbol, Aşağlayıcı Konuşmalar Sitemizi zor duruma düşürücü Rumuzlar kesinlikle yasaktır. Okey Kralı uygulamamız bu tür durumlarda kesinlikle sorumlu değildir. Her hangi bir şikayette oyuncu hesabınız kapatılır ve açılmaz.

Diğer Sorular

Sevgili oyuncumuz okey uygulamamız için bir fikriniz, öneriniz, tavsiyeniz varsa hemen iletişim sayfamıza giderek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgili oyuncumuz masayı izleyen oyunculardan rahatsız olduğunuz bir durum var ise lütfen Masa açarken “Masaya İzleyici Alma” seçeneğini aktifleştirerek masa açabilirsiniz. Aksi durumda izleyici açık masada iseniz ve izleyici sizi taciz ediyorsa lütfen Şikeyet butonuna basarak bir görevli admini masaya davet ederek probleminizi çözebilirsiniz.

Okey Kralı tarafından gelen E-Postaları göremiyorsanız öncelikle Junk-Mail yada gereksiz posta kutusuna bakabilirsiniz. Junk-Email y da Gereksiz E-Posta içeriğinde gördüğünüz E-Postamız var ise güveniliri işaretleyerek normal bir şekilde gelen postasına düşmesinizi sağlayabilirsiniz. Gereksiz postalarda görünmüyorsa lütfen servis sağlayacınız ile görüşmenizi öneririz.

Sevgili Okey Kralı oyuncumuz; Oyun dilini değiştirmeniz tabikide mümkündür. Ayarlar butonundan dil seçeneğini istediğiniz dile çevirme şansınız var. Ek olarak sistemimizde mevcut olan bir özellik ise, tarayıcı dilinizi otomatik olarak algılayarak sistem dilini tarafımızda otomatik tarayıcı dilinize çeviriyoruz bu durumu aşmak içinde yine Ayarlar butonundan dili isteidğiniz dile çevirebilirsiniz.

Evet oynayabilirsiniz. Fakat aynı masada oyun oynarken haberleştiğiniz tespit edilirse hesaplarınız süresiz yasaklanır ve bir daha oyuna giriş sağlayamazsınız.