Okey İndir Kur

Okeyi İndir ve Kur

Sevgili oyuncularımız Okey oyunumuzu indirmekle alakalı problem yaşamamanız için sizlere vereceğimiz talimatları okuyarak indirme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Okey oyunu indirmek konusunda problem yaşayamamanız için lütfen aşağıda belirteceğimiz talimatları uygulayınız.

  1. Okey Oyunu İndirirken Mutlaka Google Chrome Tarayıcısı Kullanınız. Google Chrome Tarayıcısı dünyanın en hızlı ve en problemsiz tarayıcısıdır. Google Chrome kullanan oyuncularımız problem konusunda daha az şikayetçi olmuşlardır. Okey Oyunumuz Windows XP, Vista, 7/8/9/10 işletim sistemlerinin tamamını desteklemektedir.
  2. Android Uygulamamızı indirmek için Google Play’e Okey Kralı yazarak okey oyun uygulamamızı cep telefonuna kurarak Canlı okey oynamaya başlayabilirsiniz. Android 4.2.2 versionu ve sonrasının tamamını desteklemekteyiz ve bütün testlerden başarılı bir şekilde geçtik. Sizde Okey oynamak için hemen Android cihazınıza Okey Kralı’nı kurarak hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz.
  3. IOS iPhone Cep Telefonuna Okey Oyunumuzu Kurup okeye bağlanmak için Lütfen App Store’ye Okey Kralı yazarak uygulamamızı indirin ve kurun. Uygulamamız iPhone 5/5S, 6/6S, 7/7S, 8/8S, 9/9S ve XR cihazlarının tamamını desteklemektedir. Testlerden başarılı şekilde geçmitir. Sizde Okey Oyunumuza bağlanmak için Hemen Okey indir ve aramıza katılın.

Sevgili Oyuncularımız Sizde Okey İndir‘mek için lütfen yukarıda sizlere belirttiğimiz talimatları uygulayarak okey oyununa bağlanarak bizimle okey oynayabilirsiniz.