Okey İndir

Okey İndirSık Karşılaşılan Sorunlar

Sevgili Okey Kralı Okey Oyuncusu; Oyun sistemimize giriş yaparken yüklenme esnasında lütfen farklı bir sayfaya yada uygulama geçiş yapmayın. Uygulamamızın tam anlamı ile yüklenip lobinin açılması ile birlikte geçiş yapabilirsiniz fakat bu esnada geçiş yapmamanız gerekiyor ki uygulama tam anlamı ile yüklenip açılsın. Uygulama yükleme süresi sizlerin internet bğalantısı gücüne göre değişmektedir. İnternet bağlantınızın gücü burada okey uygulamamızın açılış süresini belirlemektedir.

Sevgili Oyuncumuz Okey Kralı Okey Uygulamasını Oynayabilmeniz için Bilgisayar Gereksinimleri minimum Intel® & AMD® 2GHz 1GB RAM (4GB tavsiye edilen) Windows® 7/8/9/10 Vista, XP Google Chrome ile giriş yapabilirsiniz. Cep Telefonlarında Bir Kısıtlamamız yok Google Chrome Destkeleyen Tüm Cep Telefonları ile okey kralı okey uygulamasına girebilirsiniz.

Sevgili Okey Kralı Oyuncusu; Okey Kralı sitesine giriş yapmakta zorlanıyorsanız sizlere vereceğimiz talimatları lütfen doğru şekilde yaptığınıza emin olun.

  1. Cep Telefonu Bilgisayar Farketmeksizin Lütfen Google Chrome Uygulaması kullanarak girin.
  2. Lütfen İnternet Bağlantınızı Kontrol edin.
  3. Lütfen Bilgisayarınızda Yada Cep Telefonunuzda Filtre varmı bakın, varsa filtre uygulamasını acıp Okey Kralı web sitesinin filtreye takılıp takılmadıgına bakınız. Takılmış ise lütfen filtreyi kaldırarak tekrardan Okey Kralı sitesine Google arama motorundan okey okey oyna yazarak girebilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz talimatların içinde sizin probleminiz yok ve hala girişte sorun yşaıyorsanız lütfen iletişim sayfasından ekran resmi ile birlikte bize cep numaranızıda atarak iletişim kruabilir ve anında destek alabilirsiniz..


Okey - Canlı Okey Oyna

Okey Oynamakmı istiyorsunuz? O zaman doğru yer Okey Kralı’dır. Okey Kralı Okey uygulaması dünyanın her yerinden farklı insanlarla okey – canlı okey oynama imkanı sağlıyor. Siz de dünyanın her yerinden farklı arkadaşlara sahip olabilir kültürünüzü geliştirebilirsiniz. Okey Kralı sizlerin zeka ve kültür geliştirmeniz konusunda yardımcı olan ücretsiz bir okey uygulamasıdır.

Okey Kralı uygulaması her gün teknolojiyi takip ederek güncellenmektedir. Siz değerli oyuncularımızın rahatı için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yep yeni heycanlar ve oyun özellikleri için okey kralı uygulamasını takipte kalın…