Okey Oynarken Bağlantım Kesiliyor

Okey Oynarken Bağlantım Kesiliyor Lütfen Yardım Edin!

Sevgili oyuncularımız okey oynarken bağlantı problemlerinizin nelerden kaynaklandığı konusunda sizlere gerekli bilgileri ve tavsiyeleri aşağıda madde madde yazacağız. Lütfen sizde probleminizin tam olarak neden kaynaklandığını anlayabilmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeleri okuyunuz..

  1. Sistemimize birden fazla rumuz ile bağlanmak istediğinizde lütfen Masa Üstü Okey İndir programı ile sisteme bağlanınız. Aksi halde sürekli olarak düşme problemleri yaşayabilirsiniz.
  2. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin günde en az 1 defa modeminizi yada cep telefonunuzun internet bağlantısını kapatıp tekrar açınız Aksi halde yavaşlama problemleri yaşayarak sürekli olarak düşüş yaşayabilirsiniz.
  3. Lütfen İnternet Servis Sağlayıcısı (IIS) ile alakalı bir problem olmadığına emin olun. Genel olarak okey oynarken kopma problemleri kırık link, kötü bağlantı (zayıf internet bağlantısı), kablo problemi, modem problemi gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu problem Okey Kralı uygulaması dışında gerçekleşen hatalardır. Lütfen bu durumda İnternet Servis Sağlayıcınız (IIS) ile görüşerek sorunun nedenini çözebilirsiniz.

Sevgili oyuncularımız sizde canlı okey oynamak için yukarıdaki belirtmiş olduğumuz maddeleri tam olarak yerine getirdiğinize emin olmak için talimatları uygulayabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddelerde herhangi bir problem yok ise Hemen Okey Oyna‘mak için sisteme giriş yapabilir ve okey oynayabilirsiniz…