Okey Oyununa Neden Bağlanamıyorum?

Okey Oyununa Neden Bağlanamıyorum?

Sevgili okey oyuncularımız; Okey Kralı Okey Oyunu yeni nesil kütüphaneler ve dil kodlamaları kullanılarak geliştirildi. Okey Oyunumuza girmeden önce sizlere bir takım tavsiyelerimiz olacak. Aşağıdaki tavsiyelerimize uygun olarak okey kralı okey oyununa bağlanıyormusunuz gözden geçiriniz.

  1. Okey Kralı okey oyununa bağlanmak için öncelikle cep telefonu, bilgisayar yada mac os x farketmeksizin Google Chrome uygulaması kullanmalısınız. Çünkü Okey Kralı uygulaması en iyi Google Chrome tarayıcısında performanslı çalışmaktadır.
  2. internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğerki internet bağlantınız güçsüz ve zayıf ise lütfen internet bağlantınızı durdurup 20 saniye bekledikten sonra tekrar bağlanmayı deneyin. Çünkü; internet bağlantınız bir kaç gün resertlenmediği zaman portlar aşırı yoğunluktan bağlantı hızınızı yavaşlatır.
  3. Okey Kralı uygulamasında büyük küçük harf duyarlılığı vardır. Eğerki rumuzunuzu veyahut şifrenizi dikkatsiz girerseniz oyunumuza bağlanmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle mutlaka kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarken lütfen dikkat ediniz.
  4. Okey Kralı güvenliğe önem verdiği için her üye girişinde size farklı güvenlik kodu sunar. Ekranınıza çıkan güvenlik kodunu girmezseniz yada yanlış girerseniz okey uygulamamıza bağlanamazsınız. Lütfen ekrana çıkan güvenlik kodunu okumakta zorlanırsanız yenile butonuna tıklayarak farklı bir güvenlik kodu alıp girebilirsiniz.
  5. Okey Uygulamamızda uygunsuz rumuzlar, resimler ve yazılarınız okey oyunumuza muhalefet ediyorsa rumuzlarınız sorgusuz askıya alınır ve giril yapamazsınız. Rumuzunuz engellendiyse yada askıya alındı ise lütfen okey oyun kurallarımıza muhalefet etmeyen rumuz, resim seçerek tekrar üye kaydı oluşturarak okey oyna uygulamamıza giriş yapınız. Yasaklanan rumuzunuzu açtırmak içinde lütfen bizimle iletişime geçin.

Sevgili Okey Oyuncularımız eğerki yukarıda belirttiğimiz maddelerle alakalı bir probleminiz yok ise lütfen ekran resminizi çekerek bize probleminizi detaylı bir şekilde anlatarak [email protected] email adresine yada sosyal medyada facebook, twitter, google hesaplarımıza atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen problemlerinizi bildirmek için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz…