Şifremi Unuttum

Şifremi Unuttum Ne Yapmam Gerekiyor?

Sevgili Okey Kralı Oyuncusu Şifremi unuttum nasıl alabilirim gibi bir düşünceniz varsa öncelikle sizlere vereceğimiz bilgileri yaptınız mı kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

  1. Şifre ve Kullanıcı Adı girerken büyük küçük harf duyarlılığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Okey Sistemimizde Büyük Küçük harf duyarlılığı vardır bu durumda şifrenizi ve kullanıcı adınızı yazarken daha dikkatli olmanız gerekmektedir.
  2. Fazla yada eksik şifre girişi yapıyor olabilirsiniz. Bu durumda lütfen şifrenizi yazarken * şeklinde görünen şifreyi açık olarak gösterip giriş yapabilirsiniz.
  3. Şifrenizi artık bulamıyorsanız ve ya unuttuysanız Şifremi Unuttum bölümüne girerek E-Posta adresinize şifre sıfırlama linki gönderebilirsiniz.

Sevgili Okey Kralı Oyuncularımız yukarıda belirtmiş olduğumuz maddelere rağmen hala şifrenize ulaşamıyorsanız okey oynamaya devam etmek için yapmanız gereken; kayıt olurken vermiş olduğunuz doğum tarihi bilgisi, rumuzunuzdaki en sonki Chip miktarınız, en son oynadığınız masa yada masa miktarı, masadaki oyuncular, son giriş tarihi gibi hatırladığınız bilgiler ile birlikte [email protected] adresine E-Posta atarak yardım alabilirsiniz…